אתר אגרוטרייד קם מתוך מטרה לקרב ולייעל את הקשר שבין חקלאים וצרכנים  ולהפריט את השוק החקלאי במדינת ישראל עד שבסופו של דבר תועבר השליטה מהמשווקים הגדולים אל החקלאים.
בשוק הנוכחי, החקלאי שעובד קשה כל השנה על יבולו, בסופו של דבר מקבל שכר זעום. מצד שני הצרכן שמסבסד את מחירי המים וזקוק לפירות והירקות על מנת להתקיים מקבל את הסחורה במחירים מופקעים ללא כל הצדקה. מי שקוצר את "הפרי " האמיתי הם ה"ידיים" שבדרך.
כיום, הסחורה מבית החקלאי מגיעה אל הלקוח לאחר מספר "ידיים"  מה שפוגע בטיב הסחורה ומייקר את עלותה.
אתר אגרו טרייד יצמצם את המרחק בין החקלאי לקניין או לירקן ובכך החקלאי יוכל להרוויח יותר ולצור תחרות אמיתית שאינה נשלטת ע"י קרטלים ורשתות שיווק חזקות. לקוחות אגרוטרייד יוכלו להזמין פירות, ירקות ואת כל המוצרים הנילווים שקשורים בהם, דרך אתר האינטרנט ישירות מהחקלאי.
 
לקניין, לירקן, לאולם החתונות או לכל צרכן גדול הזקוק לסחורה חקלאית תינתן האפשרות לגשר מעל כל העלויות שבדרך ולרכוש ישר מהמקור ללא פערי תיווך וללא "שותפים" ולקבל את הסחורה הטרייה ביותר והטובה ביותר .
 החקלאי יוכל למכור את כל תבואתו ללא הפסד ובלי "לזרוק לפח" והלקוח יהנה מסחורה טרייה, איכותית ובמחיר הוגן.
 
בהמשך האתר יוכל לספק מענה למחפשי עבודה בתחום החקלאות, מחפשי עובדים, שכירת ציוד חקלאי, שירותי הובלה לסחורה חקלאית , הקמת קהילות חקלאיות שיתופיות, הקמת יוזמות של אירועים בשטח, יעוץ חקלאי ועיסקי  ועוד. 
 
אגרוטרייד- כי עתיד החקלאות בישראל נמצא בידיים שלנו.